89. Stefan Krygier - Bez tytułu, 1978

    Stanisław Fijałkowski
    - Luce Luce. Una Voce - Poemat konkretny,

    Stefan Krygier
    - Nofret, 1965,

Proweniencja

Piękna Gallery, aukcja 17.10.2017, poz. 41.

Łódź, Atlas Sztuki, Stefan Krygier 1923-1997, 09.-10.2011.

Stefan Krygier 1923-1997 [katalog wystawy], Atlas Sztuki, Łódź, s. 5.

Nr katalogowy: 89

Stefan Krygier (1923 - 1997)
Bez tytułu, 1978

olej, płótno / 82 x 65 cm
sygn. p.d.: S.Krygier 78

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 186 - 13 423 EUR
13 263 - 15 916 USD