96. Edward Dwurnik - Kompozycja nr 55, 2002

    Bert Stern
    - Zdjęcie Marilyn Monroe z ostatniej sesji zdjęciowej do Vogue, 1962 r.,

    Jan Tarasin
    - Sytuacja V, 1983,

Proweniencja

zakup od artysty

Nr katalogowy: 96

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Kompozycja nr 55, 2002

akryl, płótno / 146 x 114 cm
sygn. na odwrocie: XXV - 55 2754 2002 E.DWURNIK OBRAZ NR 55 XV - 55 2754

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 423 - 17 898 EUR
15 916 - 21 221 USD