11. Bartosz Frączek - Kobieta i Dudki, 2020 z cyklu: Złote Ogrody

    Daniela Jauregui
    - Rabbit Season, 2020,

    Marek Okrassa
    - Ride6, 2020,

Bartosz Frączek dr habilitowany, pracujący jako profesor uczelni na Uniwersytecie Humanistyczno Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie na Wydziale Sztuki, w Katedrze Malarstwa. Bartosz Frączek inspiracja do swojej twórczość czerpie najczęściej z dalekich podróży. Przez jego prace przemawia charakterystyczne umiłowanie życia i afirmacja przyjemności. Artysta wyróżnia się imponującą międzynarodową aktywnością wystawienniczą. W ciągu ostatniego roku, artysta prezentował swoje prace na indywidualnych wystawach w renomowanych galeriach w Astanie (Kazachstan) Tokio (Japonia) Qingdao (Chiny), Wiedniu (Austria), Nikozji (Cypr), Playa de Carmen (Meksyk) oraz Long Beach (USA) Każda z wystaw była wielkim wydarzeniem artystycznym i zaowocowała nowymi inspiracjami twórczymi.

Nr katalogowy: 11

Bartosz Frączek (1974)
Kobieta i Dudki, 2020 z cyklu: Złote Ogrody

akryl, szlagmetal, płótno / 80 x 100 cm
sygn. p.d.: Frączek'20

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 782 - 2 228 EUR
2 186 - 2 733 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia