23. Karolina Jaklewicz - Raj nieutracony, 2020

    Stano Buban
    - Keep Safe Distance, 2014 ,

    Karolina Jaklewicz
    - Boli mnie Krzyż, 2019,

Nr katalogowy: 23

Karolina Jaklewicz (1979)
Raj nieutracony, 2020

olej, płótno / 100 x 120 cm
sygn. KAROLINA JAKLEWICZ 2020 „RAJ NIEUTRACONY"

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 228 - 2 673 EUR
2 733 - 3 279 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia