3. January Suchodolski - W kuźni, 1860-1869

    January Suchodolski
    - Odsłonięcie pomnika Jana III Sobieskiego w Łazienkach w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, 1869,

    Jan Piotr Norblin
    - Portret Adama Jerzego Czartoryskiego, 1829,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Agra Art, aukcja 30.05.1999

Sroczyńska K., January Suchodolski, Wrocław 1961, s. 206, nr kat. 247, s. 214, nr kat. 275, s. 216. nr kat. 284
Wiercińska J., Katalog prac wystawionych w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie w latach 1860 - 1914, Wrocław 1969, s. 357.

Nr katalogowy: 3

January Suchodolski (1797 - 1875)
W kuźni, 1860-1869

olej, płótno / 62,5 cm x 75,3 cm

Estymacja:
100 000 - 200 000 zł
22 322 - 44 643 EUR
26 955 - 53 909 USD

95 000 zł*
21 206 EUR
25 607 USD