2. January Suchodolski - Odsłonięcie pomnika Jana III Sobieskiego w Łazienkach w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, 1869

    Teofil Kwiatkowski
    - Para portretów męskich, 1846,

    January Suchodolski
    - W kuźni, 1860-1869,

Proweniencja

Desa Unicum, 15.12.2011, poz. 27

Nr katalogowy: 2

January Suchodolski (1797 - 1875)
Odsłonięcie pomnika Jana III Sobieskiego w Łazienkach w rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej, 1869

olej, płótno / 70 x 104 cm
sygn. l.d.: J. Suchodolski 1869

Estymacja:
200 000 - 300 000 zł
44 643 - 66 965 EUR
53 909 - 80 863 USD

210 000 zł*
46 875 EUR
56 604 USD