13. Roman Bratkowski - Capri w świetle księżyca, 1927

    Edward Okuń
    - Portret żony artysty, 1916,

    Abraham Eisenberg
    - Bezdomni, 1910-1911,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna Kraków, Galeria Connaisseur

Nr katalogowy: 13

Roman Bratkowski (1869 - 1954)
Capri w świetle księżyca, 1927

olej, tektura / 48 x 61 cm
sygn.p.d.: R. Bratkowski Capri, 1927

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 349 - 4 465 EUR
4 044 - 5 391 USD