15. Włodzimierz Tetmajer - Pokłon przed Matką Boską, ok. 1895

    Abraham Eisenberg
    - Bezdomni, 1910-1911,

    Włodzimierz Tetmajer
    - Pan Twardowski, ok. 1915-1917,

Nr katalogowy: 15

Włodzimierz Tetmajer (1862 - 1923)
Pokłon przed Matką Boską, ok. 1895

olej, płótno / 92,5 x 151,5 cm
sygn. l.d.: H. Sokołowskiemu Włodzimierz Tetmajer

Estymacja:
300 000 - 400 000 zł
66 965 - 89 286 EUR
80 863 - 107 817 USD