16. Włodzimierz Tetmajer - Pan Twardowski, ok. 1915-1917

    Włodzimierz Tetmajer
    - Pokłon przed Matką Boską, ok. 1895,

    Józef Mehoffer
    - Szkic projektu nagrobka Piotra Tomickiego w kaplicy św. Tomasza w katedrze Wawelskiej,

Nr katalogowy: 16

Włodzimierz Tetmajer (1862 - 1923)
Pan Twardowski, ok. 1915-1917

olej, płótno / 96 x 128 cm
sygn. l.d.: Włodzimierz Tetmajer

Estymacja:
300 000 - 400 000 zł
66 965 - 89 286 EUR
80 863 - 107 817 USD