20. Julian Fałat - Łoś na bagnach. Świt nad rozlewiskami, przed 1893

    Julian Fałat
    - Nieśwież,

    Jacek Malczewski
    - Autoportret, 1923,

Proweniencja

Gdańsk, kolekcja prywatna Agra Art, aukcja 19.10.2008, poz. 13.

Nr katalogowy: 20

Julian Fałat (1853 - 1929)
Łoś na bagnach. Świt nad rozlewiskami, przed 1893

olej, płótno / 65 x 135 cm
sygn. p.d.: Fałat na odwrocie czarną farbą: 5678 Chicago of U.S.A

Estymacja:
150 000 - 250 000 zł
33 483 - 55 804 EUR
40 432 - 67 386 USD