24. Józef Krasnowolski - Madonna Chłopska

    Jacek Malczewski
    - Kobieta czuwająca przy śpiącym dziecku,

    Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska)
    - Dziewczynka z królikiem, lata 30. XX w.,

Nr katalogowy: 24

Józef Krasnowolski (1879 - 1939)
Madonna Chłopska

olej, płyta / 70 x 51 cm
sygn. p. d.: J. Krasnowolski.

Estymacja:
6 000 - 9 000 zł
1 340 - 2 009 EUR
1 618 - 2 426 USD

30 000 zł
6 697 EUR
8 087 USD