25. Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska) - Dziewczynka z królikiem, lata 30. XX w.

    Józef Krasnowolski
    - Madonna Chłopska ,

    Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska)
    - Janosik, lata 30. XX w.,

Halnym wyrzeźbione [katalog wystawy], Zakopane 2016, s. 25.

Nr katalogowy: 25

Dziewczynka z królikiem, lata 30. XX w.

drewno brzostowe / 40 x 15 x 14 cm
na spodzie wyryta sygnatura: PS PD, oraz nieczytelne odręczne napisy widoczne w świetle UV

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł
11 161 - 13 393 EUR
13 478 - 16 173 USD