29. Olga Boznańska - Portret Henryki Marii Kurnatowskiej, 1913

    Leon Wyczółkowski
    - Sosny z Połągi, 1908,

    Fryderyk Pautsch
    - Portret kobiety,

Warszawa, Muzeum Narodowe, wystawa monograficzna Olga Boznańska 1865-1940, 26.02 – 2.05.2015 Kraków, Muzeum Narodowe, wystawa monograficzna Olga Boznańska 1865-1940, 25.10.2005-1.02.2015

Olga Boznańska 1865-1940 [katalog wystawy], Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 2015, s.238 Kopszak P., Olga Boznańska, Edipresse, Warszawa 2006

Nr katalogowy: 29

Olga Boznańska (1865 - 1940)
Portret Henryki Marii Kurnatowskiej, 1913

olej, tektura / 80 x 65 cm
sygn. na odwrociu: Olga Boznańska oraz dedykacja: Kochanej Pani Rysience Kurnatowskiej Olga Boznańska 1913

Estymacja:
500 000 - 800 000 zł
111 608 - 178 572 EUR
134 771 - 215 634 USD