46. Mela Muter - Barki na Rodanie

    Eugeniusz Zak
    - Pejzaż idylliczny z rodziną, 1923,

    Alexander Thiele
    - Cafe Luitpold w Monachium, po 1950,

Nr katalogowy: 46

Mela Muter (1876 - 1967)
Barki na Rodanie

olej, deska / 46 x 55 cm
sygn. l.d.: Muter

Estymacja:
200 000 - 250 000 zł ●
44 643 - 55 804 EUR
53 909 - 67 386 USD

180 000 zł
40 179 EUR
48 518 USD