47. Alexander Thiele - Cafe Luitpold w Monachium, po 1950

    Mela Muter
    - Barki na Rodanie,

    Joachim Weingart
    - Portret dziewczynki z różą,

Nr katalogowy: 47

Alexander Thiele (1924)
Cafe Luitpold w Monachium, po 1950

olej, płótno / 90,5 x 120 cm
sygn. p.d.: A. THIELE na odwrocie napis flamastrem: Cafe Luitpold in München A. THIELE oraz kartka z informacjami o artyście.

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 697 - 8 929 EUR
8 087 - 10 782 USD