48. Joachim Weingart - Portret dziewczynki z różą

    Alexander Thiele
    - Cafe Luitpold w Monachium, po 1950,

    Feliks Michał Wygrzywalski
    - Kupcy,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 48

Joachim Weingart (1895 - 1942)
Portret dziewczynki z różą

olej, płótno / 80,5 x 65 cm
sygn. p.d.: Weingart

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
7 813 - 10 045 EUR
9 434 - 12 130 USD