56. Aleksander Kobzdej - Fresser, 1965

    Tadeusz Brzozowski
    - Mariasz, 1981,

    Witold Urbanowicz
    - Kwadrat, 1962,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Zakup w Domu Aukcyjnym Polswiss Art

Nr katalogowy: 56

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Fresser, 1965

olej, płyta wiórowa / 117 x 88 cm
sygn p.d.: Kobzdej 65 oraz na odwrocie: Aleksander Kobzdej 1965 "Fresser" 117 x 88

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
17 858 - 26 786 EUR
21 564 - 32 346 USD