64. Salvador Dali - Torreador i motyle

    Marc Chagall
    - Autoportret z wieżą Eiffla, 1957,

    George Braque
    - Circe, 1960,

Nr katalogowy: 64

Salvador Dali (1904 - 1989)
Torreador i motyle

litografia barwna / 73 x 52 cm
sygn. p.d. monogramem artysty
ed. 138/250
(Praca posiada certyfikat autentyczności Fine Prints Art z Nowego Jorku)

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 465 - 5 581 EUR
5 391 - 6 739 USD

38 000 zł
8 483 EUR
10 243 USD