65. George Braque - Circe, 1960

    Salvador Dali
    - Torreador i motyle,

    Kazimierz Mikulski
    - Przed odlotem, 1989,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 65

George Braque (1892 - 1963)
Circe, 1960

litografia, papier / 57 x 38,5 cm
sygn. l.d.: 44/200 Braque

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
8 929 - 13 393 EUR
10 782 - 16 173 USD