77. Halina Wrzeszczyńska - Konfiguracja desymetryczna średniopunktowa z cyklu: Sybstancje, 1976

    Wojciech Fangor
    - Ręce, 1991-2010,

    Koji Kamoji
    - Kompozycja, 1996,

Nr katalogowy: 77

Halina Wrzeszczyńska (1929 - 2018)
Konfiguracja desymetryczna średniopunktowa z cyklu: Sybstancje, 1976

olej, płótno / 130 x 100
sygn. p.d.: H. Wrzeszczyńska
na odwrocie: Halina Wrzeszczyńska „Konfiguracja desymetryczna średniopunktowa" (1976) z cyklu: Substancja format 130 x 100

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 679 - 3 349 EUR
3 235 - 4 044 USD

11 000 zł
2 456 EUR
2 965 USD