78. Koji Kamoji - Kompozycja, 1996

    Halina Wrzeszczyńska
    - Konfiguracja desymetryczna średniopunktowa z cyklu: Sybstancje, 1976,

    Stanisław Fijałkowski
    - Brama dla Replika, 1991,

Nr katalogowy: 78

Koji Kamoji (1935)
Kompozycja, 1996

olej, ołówek, drewno / 73,5 x 103,5 cm
sygn. na odwrocie: "Koji Kamoji" 1996 Koji Kamoji

Estymacja:
55 000 - 75 000 zł ●
12 277 - 16 742 EUR
14 825 - 20 216 USD