79. Stanisław Fijałkowski - Brama dla Replika, 1991

    Koji Kamoji
    - Kompozycja, 1996,

    - Portret w okularach, lata 60. XX w.,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Kunst & Kuriosa OHG, aukcja 20.11.2020, poz. 74

Nr katalogowy: 79

Stanisław Fijałkowski (1922)
Brama dla Replika, 1991

olej, płótno / 115 x 88 cm
sygn. na odwrocie na blejtramie: Stanisław Fijałkowski - Brama dla Repika z 1991

Estymacja:
100 000 - 180 000 zł ●
22 322 - 40 179 EUR
26 955 - 48 518 USD