86. Aleksandra Jachtoma - Kompozycja granatowa, 2015

    Leon Tarasewicz
    - Kompozycja czerwona, 2018,

    - Dziennik 25.X - 02.XII, 2019,

Nr katalogowy: 86

Aleksandra Jachtoma (1932)
Kompozycja granatowa, 2015

olej, płótno / 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie: ALEKSANDRA JACHTOMA TECH. OLEJ WYM 80X80 ROK 2015

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 465 - 6 697 EUR
5 391 - 8 087 USD

18 000 zł
4 018 EUR
4 852 USD