87. Włodzimierz Pawlak - Dziennik 25.X - 02.XII, 2019

    Aleksandra Jachtoma
    - Kompozycja granatowa, 2015,

    - Kompozycja zamknięta, 2019,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna kolekcja artysty

Nr katalogowy: 87

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik 25.X - 02.XII, 2019

olej, płótno / 70 x 55 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 25 X - 02 XII 70x55 2019

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 581 - 6 697 EUR
6 739 - 8 087 USD