88. Włodzimierz Pawlak - Kompozycja zamknięta, 2019

    - Dziennik 25.X - 02.XII, 2019,

    - Trzy tulipany nad kanałem w Bydgoszczy, 1991,

Proweniencja

kolekcja artysty

Nr katalogowy: 88

Włodzimierz Pawlak (1957)
Kompozycja zamknięta, 2019

olej, płótno / 90 x 70 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK KOMPOZYCJA ZAMKNIĘTA 90x70 2019

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 697 - 8 929 EUR
8 087 - 10 782 USD

28 000 zł
6 250 EUR
7 548 USD