89. Edward Dwurnik - Trzy tulipany nad kanałem w Bydgoszczy, 1991

    - Kompozycja zamknięta, 2019,

    - New York, 2017,

Nr katalogowy: 89

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Trzy tulipany nad kanałem w Bydgoszczy, 1991

olej, płótno / 146 x 97
sygn. na odwrocie: 1991 E. DWURNIK NR: IX.608 TRZY TULIPANY NAD KANAŁM W BYDGOSZCZY

Estymacja:
100 000 - 150 000 zł ●
22 322 - 33 483 EUR
26 955 - 40 432 USD

170 000 zł
37 947 EUR
45 823 USD