91. Edward Dwurnik - Błękitne tulipany, 2018

    - New York, 2017,

    Tadeusz Dominik
    - Pejzaż mazowiecki, 2009,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna kolekcja artysty

Nr katalogowy: 91

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Błękitne tulipany, 2018

akryl, płótno / 100 x 73 cm
sygn. p.d.: 2018 E. DWURNIK oraz na odwrocie: 2018 E. DWURNIK "BŁĘKITNE TULIPANY" NR: XXIII - 1554-7493

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
17 858 - 26 786 EUR
21 564 - 32 346 USD