103. Rafał Bujnowski - Obraz matki Whistlera, 2003
Proweniencja
Nr katalogowy: 103
Rafał Bujnowski (1974)
Obraz matki Whistlera, 2003
olej, płótno / 42 x 63 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2003
- Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 161 - 13 393 EUR
13 478 - 16 173 USD
45 000 zł
10 045 EUR
12 130 USD