103. Rafał Bujnowski - Obraz matki Whistlera, 2003

    Alicja Karska i Aleksandra Went
    - Z serii Ebru, 2014,

    Rafał Bujnowski
    - Kosmos, 2007,

Proweniencja

kolekcja rodziny artysty

Nr katalogowy: 103

Rafał Bujnowski (1974)
Obraz matki Whistlera, 2003

olej, płótno / 42 x 63 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2003

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 161 - 13 393 EUR
13 478 - 16 173 USD