104. Rafał Bujnowski - Kosmos, 2007

    Rafał Bujnowski
    - Obraz matki Whistlera, 2003,

    Andrzej Nowacki
    - 26.05.07, 2007 ,

Proweniencja

kolekcja rodziny artysty

Nr katalogowy: 104

Rafał Bujnowski (1974)
Kosmos, 2007

olej, płótno / 150 x 150 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2007

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
33 483 - 44 643 EUR
40 432 - 53 909 USD