105. Andrzej Nowacki - 26.05.07, 2007

    Rafał Bujnowski
    - Kosmos, 2007,

    Aleksander Roszkowski
    - Kompozycja, 2013,

Proweniencja

Nr katalogowy: 105

Andrzej Nowacki (1953)
26.05.07, 2007

akryl, relief, płyta pilśniowa / 99 x 99 cm
sygn. na odwrocie: 26.05.07 A.NOWACKI 2007

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 813 - 10 045 EUR
9 434 - 12 130 USD