106. Aleksander Roszkowski - Kompozycja, 2013

    Andrzej Nowacki
    - 26.05.07, 2007 ,

    The Krasnals
    - Piramida Zwierząt, 2009,

Nr katalogowy: 106

Aleksander Roszkowski (1961)
Kompozycja, 2013

olej, płótno / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: ALEKSANDER ROSZKOWSKI 1022 2013

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 349 - 4 018 EUR
4 044 - 4 852 USD