107. The Krasnals - Piramida Zwierząt, 2009

    Aleksander Roszkowski
    - Kompozycja, 2013,

Nr katalogowy: 107

The Krasnals
Piramida Zwierząt, 2009

olej, płótno / 92 x 65 cm
sygn. na odwrocie: Piramida Zwierząt, 2009 The Krasnals

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 349 - 4 018 EUR
4 044 - 4 852 USD