96. Ryszard Woźniak - Dekorowany II, 2002-2014

    - Notatka o sztuce VII/4, 2017,

    Jan Młodożeniec
    - Homer, 2000,

Nr katalogowy: 96

Ryszard Woźniak (1956)
Dekorowany II, 2002-2014

akryl, płótno / 65 x 54 cm
sygn. na odwrocie: RYSZARD WOŹNIAK 2002 2014 DEKOROWANY II akryl, 65 x 54 7

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 412 - 6 494 EUR
6 314 - 7 576 USD