102. Edward Dwurnik - Abstrakcja, 2017

    - Morze, 2017,

    Salvador Dali
    - Kolekcja trzech litografii, 1970,

Nr katalogowy: 102

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Abstrakcja, 2017

akryl, płótno / 30 x 40 cm
sygn. na odwrocie: E. DWURNIK 2017 377 - 6784 XXV 11

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 412 - 6 494 EUR
6 314 - 7 576 USD