17. Witold Rzegociński - Kobieta łuskająca groch, 1907

    Włodzimierz Tetmajer
    - Nad stawem w Bronowicach, ok. 1910,

    Stanisław Bieńkowski
    - Muzykanci (Grajkowie),

Proweniencja

Nr katalogowy: 17

Witold Rzegociński (1883 - 1969)
Kobieta łuskająca groch, 1907

olej, płótno / 101,5 x 67,5 cm
sygn. l.d.: Witold Rzegociński 07

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 146 - 3 219 EUR
2 428 - 3 641 USD