44. Alfred Aberdam - Para w objęciu, 1954

    Zygmunt Dobrzycki
    - Cavaliers, 1948,

    Alfred Aberdam
    - Kompozycja pionowa,

Proweniencja

Polswiss Art, 26.10.2003, poz. 35

Genewa, Petit Palais Genève, Alfred Aberdam. Retrospektywa, marzec - kwiecień 1970

Nr katalogowy: 44

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Para w objęciu, 1954

olej, płótno / 129 x 81 cm
sygn. p.d.: Aberdam 54 oraz na odwrocie: Aberdam 1954
na odwrocie nalepka wystawowa z Petit Palais z 1970

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł ●
3 219 - 5 365 EUR
3 641 - 6 068 USD