72. Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz) - z cyklu Seans w piramidzie, 1979

    Stanisław Szukalski
    - Kopernik, 1971,

    Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz)
    - Trwoga paniczna - rykana, 1989,

Nr katalogowy: 72

Natalia LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937)
z cyklu Seans w piramidzie, 1979

(dyptyk) odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print, oprawa introligatorska, tektura / 49 x 49 cm (każdy)
sygn. p.d.: NATALIA LL (każdy) opisany na odwrocie: (1) NATALIA LL Seance in the PYRAMID, June 2, 1979, 9:30 AM WROCŁAW oraz papierowa nalepka (2) Seance in the PYRAMID, June 2, 1979, 9:30 AM WROCŁAW oraz papierowa nalepka

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
8 811 - 13 216 EUR
10 000 - 15 000 USD

45 000 zł
9 912 EUR
11 250 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00