24. Zygmunt Menkes - Martwa natura z melonem

    Joachim Weingart
    - Dziecięca dyskusja,

    Mojżesz Kisling
    - Amsterdam, 1934,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 12.03.2019, poz. 35

Nr katalogowy: 24

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Martwa natura z melonem

olej, płótno / 81 x 53 cm
sygn. p.d.: Menkes

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
17 095 - 25 642 EUR
18 059 - 27 089 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.