5. Anna von Gritschker-Kunzendorf - Martwa natura z ptactwem i Martwa natura z owocami, 1898

    Jan Styka
    - Portret Jana Reszke, 1887,

    Jan Matejko
    - Portret córki Heleny z krogulcem, 1882/1883,

Proweniencja

Nr katalogowy: 5

Anna von Gritschker-Kunzendorf (1871)
Martwa natura z ptactwem i Martwa natura z owocami, 1898

olej, płótno dublowane / (1) 62 x 76 cm; (2) 59 x 73 cm
(1) sygn. p. g.: Anna Gritschker-Kunzendorf na odwrociu na blejtramie pieczątka z nr 61;
(2) sygn. p. d.: Anna Gritschker-Kunzendorf 98 na odwrociu na blejtramie nalepka z numerem 185.

Estymacja:
12 000 - 18 000 zł
2 554 - 3 830 EUR
2 621 - 3 931 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.