21. Władysław Chmieliński - Warszawa

    Stanisław Kaczor-Batowski
    - Targ w miasteczku, ok. 1920,

    Tamara Łempicka
    - Kobieta z gołębiem, 1931/1996,

Nr katalogowy: 21

Władysław Chmieliński (1911 - 1979)
Warszawa

olej, płótno / 35,5 x 50,5 cm
sygn. p. d.: Wł. Chemieliński

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 703 - 2 128 EUR
1 747 - 2 184 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.