32. Zygmunt Menkes - Lekcja muzyki

    Zygmunt Menkes
    - Autoportret,

    Rajmund Kanelba
    - Josephine z grzechotką,

Proweniencja

Nowy Jork, kolekcja Ireny Stern

Sigmund Menkes 1896-1986, wyd. Lippert Gallery, Nowy Jork 1993, il. 75.

Nr katalogowy: 32

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Lekcja muzyki

olej, płótno / 133 x 96 cm
sygn. p. d.: Menkes

Estymacja:
200 000 - 300 000 zł ●
42 554 - 63 830 EUR
43 669 - 65 503 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.