37. Jakub (Jacques) Zucker - W parku

    Adam Styka
    - U wodopoju (Scena arabska),

    Włodzimierz Terlikowski
    - Anemony w wazonie, 1922,

Nr katalogowy: 37

Jakub (Jacques) Zucker (1900 - 1981)
W parku

olej, płótno / 61 x 50 cm
sygn. p. d.: J. Zucker.

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł ●
1 915 - 2 554 EUR
1 966 - 2 621 USD

10 000 zł
2 128 EUR
2 184 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.