39. Janina Reichert-Toth - Głowa kobiety

    Włodzimierz Terlikowski
    - Anemony w wazonie, 1922,

    Stefan Chmielarski
    - Bokser, 1931,

Proweniencja

Nr katalogowy: 39

Janina Reichert-Toth (1895 - 1986)
Głowa kobiety

brąz / wys. 37 cm
sygn. i opisany z tyłu: JANINA REICHERT 2/8
ed. 2/8

Estymacja:
60 000 - 70 000 zł ●
12 766 - 14 894 EUR
13 101 - 15 284 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.