48. Jerzy Nowosielski - Kompozycja abstrakcyjna, lata 60. XX w.

    Nikifor Krynicki
    - Pejzaż z kościołem,

    - Portret ślubny,

Nr katalogowy: 48

Kompozycja abstrakcyjna, lata 60. XX w.

akwarela, gwasz, papier / 29 x 20,5 cm
sygn. p. d.: J.N.

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 256 - 5 320 EUR
4 367 - 5 459 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.