49. Jerzy Nowosielski - Portret ślubny

    - Kompozycja abstrakcyjna, lata 60. XX w.,

    Jan Lebenstein
    - Points de vue, 1967,

Nr katalogowy: 49

Portret ślubny

serigrafia barwna, papier / 79 x 64 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: Jerzy Nowosielski 1998 r. i opisany l.d.: 28/50
ed. 28/50

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 192 - 3 830 EUR
3 276 - 3 931 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.