87. Tamara Tarasiewicz - Windows to nature, 2007

    Ryszard Waśko
    - Havana Boogie-Woogie, 2012/2014,

    Alicja Domańska
    - Energy flow, 2022,

Proweniencja

kolekcja artystki

Nr katalogowy: 87

Tamara Tarasiewicz (1950)
Windows to nature, 2007

technika mieszana / 91,5 x 60,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: 1675/2007 / Mixed media / 36"x24" / TAMARA TARASIEWICZ / CHICAGO U.S.A. oraz dwa razy powtórzony stempel: TAMARA TARASIEWICZ / GALLERY & MUSEUM / 17-230 Białowieża / ul. Pałacowa 47 / POLAND

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 320 - 7 447 EUR
5 459 - 7 642 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.