88. Alicja Domańska - Energy flow, 2022

    Tamara Tarasiewicz
    - Windows to nature, 2007,

    Piotr Młodożeniec
    - Penclub, 2013,

Proweniencja

Nr katalogowy: 88

Alicja Domańska (1984)
Energy flow, 2022

akryl, płótno / 120 x 90 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Alicja Anna Domańska / Energy Flow / 2022 na blejtramie: Domańska

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 192 - 4 256 EUR
3 276 - 4 367 USD

13 000 zł*
2 766 EUR
2 839 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.