96. Grzegorz Mroczkowski - Trzy wejścia, 2012

    Jaremi Picz
    - Epicentrum Quantinum B-G-W No 76, 2021,

    Anna Podlewska-Polit
    - Bez tytułu, 2022,

Nr katalogowy: 96

Grzegorz Mroczkowski (1966)
Trzy wejścia, 2012

płótno, tempera żółtkowa / 120 x 200 cm
sygn. i opisany na blejtramie: GRZEGORZ MROCZKOWSKI TEMP. ŻÓŁTKOWA 2012 3 WYJŚCIA

Estymacja:
45 000 - 60 000 zł ●
9 474 - 12 632 EUR
10 023 - 13 364 USD

40 000 zł*
8 422 EUR
8 909 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 14 marca 2023

wtorek, 14 marca 2023, o godz. 19.00

24 lutego - 14 marca 2023 r.