5. Władysław Bakałowicz - Miłe towarzystwo / Taniec

    Amelia Lepige
    - Scena we wnętrzu, 1836 / Przed domem, 1836,

    Sebastian Ludwik Wilhelm Norblin
    - Archanioł Michał w geście błogosławieństwa, 1850,

Proweniencja

Bernaerts Veilinghuis, 20.02.2023, poz. 190

Nr katalogowy: 5

Władysław Bakałowicz (1833 - 1904)
Miłe towarzystwo / Taniec

olej, płótno / 91 x 72 cm (każdy)
sygn. l.d.: Bakałowicz Paris (każdy)

Estymacja:
130 000 - 160 000 zł
28 954 - 35 635 EUR
31 176 - 38 370 USD

110 000 zł
24 499 EUR
26 379 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023

wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00

19 maja - 6 czerwca 2023