27. Stanisław Gałek - Wypas owiec nad morskim okiem, 1910

    Jerzy Kossak
    - Wesele krakowskie,

    Wiktor Korecki
    - Krajobraz jesienny,

Nr katalogowy: 27

Stanisław Gałek (1876 - 1961)
Wypas owiec nad morskim okiem, 1910

olej, tektura / 35 x 50 cm
sygn. p. d.: ST. GAŁEK

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 253 - 2 703 EUR
2 370 - 2 844 USD

9 000 zł
2 028 EUR
2 133 USD

wtorek, 24 października 2023, o godz. 19.00

Skontaktuj się z nami aby zarejestrować się na aukcję: